Witaj na stronie Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa!
| www.wsg.edu.pl |
Witamy wszystkich nowoprzybył‚ych na odmł‚odzoną… i zmodernizowaną stroną™ Wyższej Szkoł‚y Bezpieczeństwa w Przemyś›lu.

Modernizacja strony miał‚a na celu w gł‚ównej mierze dostosowanie jej do obowiazujących standartów sieciowych jak i ł‚atwiejszego sposóbu na moderowanie jej poprzez zaawnsowany panel admina. Z biegiem czasu bę™dziemy starać się™ o to aby ta strona była rozwijana. Aczkolwiek już teraz możecie pań„stwo podziwiaą efekty naszej pracy.

Już wkrótce z myślią… o naszych studentach dodamy forum, a także o ile zajdzie taka potrzeba galerie użytkowników. W foto galerii postaramy się™ zamieszczać zdję™cia związane z życiem kulturalnym naszej uczelni a także z imprez kulturalnych odbywają…cych sie w naszym mieś›cie. Osoby chę™tne do udostę™pniania swoich zdjęć‡ prosimy o kontakt a adminem strony.

Będziemy wdzięczni za jakiekolwieg komentarze dotyczące funkcjonowania naszej strony.

Z pozdrowieniami admin strony WSB