Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Przemyślu
Witaj na stronie WSB w Przemyślu. Dzisiaj jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny

REKRUTACJA na studia inżynierskie
| Admin

Uczelnia prowadzi nabór na I rok studiów stacjonarnych i niestacjonarnych
.

BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE (inżynier)

Specjalność‡:

• słuĹźby policyjne i specjalne
  • detektywistyka i ochrona osĂłb i mienia
  • stosunki międzynarodowe i zwalczanie terroryzmu
  • bezpieczeństwo i higiena pracy
  ZARZĄDZANIE

Specjalność:

• ekonomika i organizacja firmy
  • zarządzanie bezpieczeństwem
  • informatyka w zarządzaniu

[Czytaj resztę ...]

PRZEMYSKA GRUPA PARALOTNIOWA ZAPRASZA !!
Środa, 01 sierpnia 2007 r - 10:23:05 | Admin

PRZEMYSKA GRUPA PARALOTNIOWA ZAPRASZA

Nie tylko nauka ale teĹź rozrywka godna studentów i nie tylko. Wszystkich chętnych zapraszamy na fort "Łuczyce" ( szczyt strona południowa) na punkt startowy dla paralotni. Oprócz  trzech punktów startowych i lotniska mieści się tu parking , pole namiotowe , miejsca widokowe ,gril i inne.

W okresie między wojennym znajdowało się tu lotnisko szybowcowe . Przemyscy paralotniarze starają się kultywować te wspaniałe historyczne  tradycje , przywracając własną pracą i niemałymi nakładami finansowymi dawny wygląd tego miejsca.

WAKACJE ! WAKACJE !!
Środa, 01 sierpnia 2007 r - 08:57:47 | Admin

WAKACJE  !  WAKACJE!!

I juĹź połowa wakacji za nami. Pogoda w zasadzie sprzyjająca . Dla tych co z róĹźnych powodów  musieli zostać w mieście organizowane są liczne imprezy rozrywkowe. Czas wakacji , ładujemy swe akumulatory a potem z powrotem nauka.

Sprawy rekrutacyjne
| Admin
Szanowni panśtwo, wraz ze zbliżającym sie terminem składania podań o przyjęcie na studia, dostajemy dość sporą ilość emaili z zapytaniem o studiowanie na WSB w Przemyślu.

Nie jestesmy w stanie odpowiedzieć na kaĹźdy email dlatego teĹş prosimy wszystkich zaintersowanych o kontakt telefoniczny z sekretariatem uczelni. Szczegółowe dane kontaktowe znajdziecie państwo w dziale Dane teleadresowe.

Zapytania prosimy kierować pod ten numer:
tel./fax: 16 672 02 31, 16 736 24 41

>> [ 1 2 3 4 5 ] <<
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
ul. Rolnicza 10
37-700 Przemyśl
wsbp@wsbp.edu.pl
Copyright © wsbp.edu.pl 2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.